TEAMS

U 06

Trainer : Freddy Doom/Jean-Pierre Van Kerschaever
Teambegeleider :

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Maandag 16:30-17:45
Woensdag 16:00-17:15

U 07

Trainer : Freddy Doom/Jean-Pierre Van Kerschaever
Teambegeleider :

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Maandag 16:30-17:45
Woensdag 16:30-17:45

U 08

Trainer : Nick Bindels
Teambegeleider : David Vanhove

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Dinsdag 17:00-18:15
Donderdag 17:00-18:15

U 09

Trainer : Martin Goetinck
Teambegeleider : Philippe Delcroix

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Dinsdag 17:00-18:15
Donderdag 17:00-18:15

PU 10

Trainer : Frederik Driessens
Teambegeleider : Isabelle Klinkers

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Maandag 17:45-19:00
Woensdag 17:45-19:00

GU 10

Trainer : Kevin Van Den Bergh
Teambegeleider : David Demey

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Maandag 17:45-19:00
Woensdag 17:45-19:00

PU 11

Trainer : Diego Poppe
Teambegeleider : Kevin Vandewalle

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Maandag 17:00-18:15
Woensdag 17:00-18:15

PU 12

Trainer : Arthur Deleye
Teambegeleider : Dotje Hubrechts

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Dinsdag 17:00-18:15
Donderdag 17:00-18:15

GU 12

Trainer : Branco Cidi
Teambegeleider : Gerry Coudyzer

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Maandag 18:15-19:30
Woensdag 18:15-19:30

PU 13

Trainer : Luc Vandersteen
Teambegeleider : Luc Dejaegher

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Dinsdag 18:15-19:30
Donderdag 18:15-19:30

GU 13

Trainer : Gregory Copman
Teambegeleider : Michael Snauwaert

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Maandag 18:15-19:30
Woensdag 18:15-19:30

PU 15

Trainer : Bart Van Hecke
Teambegeleider : Frederik Driessens

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Dinsdag 18:00-19:15
Donderdag 18:00-19:15

GU 15

Trainer : Martin Vandencantoore
Teambegeleider : Mercedes Bayen

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Dinsdag 18:00-19:15
Donderdag 18:00-19:15

PU 17

Trainer : Laszlo Disztl
Teambegeleider : Philippe D’hoose

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Maandag 18:00-19:15
Woensdag 18:00-19:15

GU 17

Trainer : Arnaud De Waet
Teambegeleider : Miguel Ohnemus

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Maandag 18:30-19:45
Woensdag 18:30-19:45

PU 21

Trainer : Ludo De Schepper
Teambegeleider : Caroline De Block

Training

Dag Uur Kleedkamer Terrein
Maandag 19:30-20:45
Woensdag 19:30-20:45