Contact

Maatschappelijke Zetel

(Alle correspondentie)

Burgemeester Graaf Leopold Lippens Park
Smedenstraat 93
8300 Knokke-Heist
België

 +32 50 60 81 50

Royal Knokke Football Club BV
BTW nr.: BE 0727.635.897
Rekeningnummer: BE05 0018 6391 1075

Stel hier je vraag.

Openingsuren Secretariaat:

maandag:    9u tot 12u en 13u tot 18u
dinsdag:      9u tot 12u en 13u tot 18u
woensdag:  9u tot 12u en 13u tot 18u
donderdag: 9u tot 12u en 13u tot 18u
vrijdag:        9u tot 12u en 13u tot 18u

Openingsuren Optibelbar:

maandag:     vanaf 16u tot sluiting
dinsdag:       vanaf 16u tot sluiting
woensdag:   vanaf 16u tot sluiting
donderdag:  vanaf 16u tot sluiting
vrijdag:         gesloten
zaterdag:      vanaf 08u tot sluiting
zondag:        enkel op wedstrijddagen

Boekhouding:
Jelle Sevenhant
 boekhouding@rkfc.be
 +32 50 60 81 50

Sportief manager A-Kern:
Sollicitaties Fanion:
Kristof Arys
 fanion@rkfc.be
 +32 487 33 37 72

Voorzitter:
Sollicitaties Fanion:
Vincent Vanhonsebrouck
 voorzitter@rkfc.be

Veiligheid:
Francis Hongenaert
 veiligheid@rkfc.be
 +32 477 30 36 36

Management / Sponsoring:
Thomas Bernaert
 management@rkfc.be
 +32 474 50 83 68

Secretaris GC:
Philip Jacquemyn
 secretaris@rkfc.be
 +32 493 55 64 22

Public Relations / Communications:
Erik Hollé
 pr.communications@rkfc.be
 +32 497 45 16 15

Assistent – Management / Social media:
Jelle Sevenhant
 assistent-management@rkfc.be
+32 487 19 65 01

Jeugdkantine
Danny Taller
 jeugdkantine@rkfc.be
 +32 476 87 55 17

Administratie jeugd
Isabelle Klinkers
 jeugdsecretariaat@rkfc.be
 +32 484 11 32 30

Infrastructuur en Organisatie
Frank Daese
 infraorg-management@rkfc.be
 +32 475 46 38 74

Jeugdmanager
Sven Cnudde
 jeugdmanager@rkfc.be
 +32 478 56 74 72