Contact

Maatschappelijke Zetel

(alle correspondentie )

Stadion Olivier
Smedenstraat 93
8300 Knokke-Heist
België

 +32 50 60 81 50

Royal Knokke Football Club BV
BTW nr.: BE 0727.635.897
Rekeningnummer: BE05 0018 6391 1075

Algemene vragen:
 info@rkfc.be

Boekhouding:
Branco Hemeryck
 boekhouding@rkfc.be
 +32 50 60 81 50

Sportief manager A-Kern:
Sollicitaties Fanion:
Kristof Arys
 fanion@rkfc.be
 +32 487 33 37 72

Voorzitter:
Sollicitaties Fanion:
Vincent Van Honsebrouck
 voorzitter@rkfc.be

Veiligheid:
Francis Hongenaert
 veiligheid@rkfc.be
 +32 477 30 36 36

Jeugdvoorzitter:
Kristof Leliaert
 jeugdvoorzitter@rkfc.be
 +32 475 30 78 59

Ondervoorzitter:
Kristof Leliaert
 ondervoorzitter@rkfc.be
 +32 475 30 78 59

Management / Sponsoring:
Bart Decuypere
 management@rkfc.be
 +32 475 26 74 74

Technisch Directeur Jeugd:
Sollicitaties Jeugd:
Ignace Lanckriet

 technisch.directeur@rkfc.be
 +32 485 91 71 16

Secretaris GC:
Philip Jacquemyn
 secretaris@rkfc.be
 +32 493 55 64 22

Assistent – Management / Social media:
Branco Hemeryck
 assistent-management@rkfc.be
+32 484 42 90 96

Technisch verantwoordelijke jeugdopleidingen:
Bart Germonprez

 tvjo@rkfc.be
 +32 472 63 34 10

Public Relations / Communications:
Erik Hollé
 pr.communications@rkfc.be
 +32 497 45 16 15

Jeugdkantine
Danny Taller
 jeugdkantine@rkfc.be
 +32 476 87 55 17