Laatste Wedstrijd

1ste Klasse Amateur

21 januari 2018 | 15:00
R Knokke FC
lees meer
PosClubGWGVPtn
1.RKFC18114337
2.Lommel SK18114337
3.KFC Dessel Sport18104434
4.KSK Heist18104434
5.KMSK Deinze1793530
6.KSV Oudenaarde1883727
7.FC Seraing1774625
8.KFC VW Hamme1874725
9.ASV Geel1672723
10.SC Eendracht Aalst1671822
Bekijk alle

Volgende Matchen

upcoming events
Patro Eisden Maasmechelen

Patro Eisden Maasmechelen

vs
R Knokke FC

R Knokke FC

27 January 2018 20:00 Patro Eisden Maasmechelen
R Knokke FC

R Knokke FC

vs
Lommel SK

Lommel SK

4 February 2018 15:00 R Knokke FC
18 oktober 2017
Sinterklaas feest & voetbaltornooi

Wanneer? Woensdag 6 december 2017 Waar? In R Knokke FC Stadion Olivier Wie? Jeugdspelers tem U11 14.00: Sinterklaasvoetbaltornooi 16.00: Sinterklaasfeest met plechtige ontvangst van de Lieve Sint Voor ieder kindje een leuke goodiebag met oa snoep 17.00: einde

9 mei 2017
R Knokke FC U13 toont zijn kwaliteiten
R Knokke FC U13 toont zijn kwaliteiten op het tornooi van Club Brugge: verdiende 3e plaats ! Op woensdag 24 april organiseerde Club Brugge een tornooi voor de U13 te Westhoek (Ieper). Dit was het derde tornooi dit jaar van Club in samenwerking met zijn partners in de jeugdwerking, waaronder nu ook ons R Knokke FC....