Laatste Wedstrijd

1ste Klasse Amateur

21 april 2018 | 20:00
Berchem Sport
lees meer
PosClubGWGVPtn
1.Lommel SK28205362
2.RKFC29177552
3.KFC Dessel Sport28166651
4.KMSK Deinze28155849
5.KSK Heist28138747
6.KSV Oudenaarde28136945
7.FC Seraing28119842
8.ASV Geel281151238
9.SC Eendracht Aalst281151238
10.R Excelsior Virton271031433
Bekijk alle

Volgende Matchen

upcoming events
R Knokke FC

R Knokke FC

vs
ASV Geel

ASV Geel

28 April 2018 20:00 R Knokke FC
20 april 2018
WK Voetbal bij RKFC!

Volg het WK Voetbal in Rusland live op groot scherm op de voetbalterreinen van RKFC!

17 april 2018
Footlunch RKFC – Geel (28/01)

Uitnodiging footlunch Geel (klik op de link voor de uitnodiging en informatie)

16 april 2018
Footlunch Berchem (21/04)

Voor de wedstrijd nu zaterdag (21/04) organiseert Berchem een footlunch. Op het menu staat als voorgerecht een aspergesoep en als hoofdgerecht rosbief met worteltjes en kroketjes.

20 april 2018
WK Voetbal bij RKFC!

Volg het WK Voetbal in Rusland live op groot scherm op de voetbalterreinen van RKFC!

17 april 2018
Footlunch RKFC – Geel (28/01)

Uitnodiging footlunch Geel (klik op de link voor de uitnodiging en informatie)

16 april 2018
Footlunch Berchem (21/04)

Voor de wedstrijd nu zaterdag (21/04) organiseert Berchem een footlunch. Op het menu staat als voorgerecht een aspergesoep en als hoofdgerecht rosbief met worteltjes en kroketjes.

20 april 2018
WK Voetbal bij RKFC!

Volg het WK Voetbal in Rusland live op groot scherm op de voetbalterreinen van RKFC!

14 maart 2018
Licentieaanvraag 2018/2019
RKFC heeft de licentie verkregen om ook volgend seizoen 2018/2019 aan te treden in eerste klasse amateur. #WEAREKNOKKE
RKFC Voetbal