Laatste Wedstrijd

1ste Klasse Amateur

25 februari 2018 | 15:00
KFC VW Hamme
lees meer
PosClubGWGVPtn
1.Lommel SK21144346
2.RKFC21125441
3.KSK Heist21125441
4.KFC Dessel Sport21114637
5.KMSK Deinze20113636
6.KSV Oudenaarde2194831
7.FC Seraing2094731
8.ASV Geel1983827
9.SC Eendracht Aalst1982926
10.KFC VW Hamme21741025
Bekijk alle

Volgende Matchen

upcoming events
R Knokke FC

R Knokke FC

vs
SK Deinze

KMSK Deinze

4 March 2018 15:00 R Knokke FC
Eendracht Aalst

SC Eendracht Aalst

vs
R Knokke FC

R Knokke FC

11 March 2018 15:00 Eendracht Aalst
24 februari 2018
Footlunch 4/03: R. Knokke FC – K.MSK Deinze
Op zondag 4 maart 2018 gaat de thuismatch R. Knokke FC - K.MSK Deinze door. Voor die gelegenheid organiseren wij terug een footlunch. Deze gaat door in de WeSound area (grote kantine). Op het menu staat Côte à l'os met verse frietjes en groenten buffet. Achteraf is er ook een dessertbuffet met koffie of thee...
22 februari 2018
Autobus naar Hamme
Op zondag 25 februari om 15u gaat de match Hamme - R. Knokke FC door. Voor deze gelegenheid is er een mogelijkheid om met de taxi naar Hamme te gaan voor slechts €10/persoon. We vertrekken om 13u15 aan het station in Knokke. Voor inschrijvingen en meer informatie bel het nummer 0475/92 34 32 of mail...
15 februari 2018
Save the date!
Vrijdag 15 juni Vanaf 19u Casino Knokke Meer informatie volgt!
24 februari 2018
Footlunch 4/03: R. Knokke FC – K.MSK Deinze
Op zondag 4 maart 2018 gaat de thuismatch R. Knokke FC - K.MSK Deinze door. Voor die gelegenheid organiseren wij terug een footlunch. Deze gaat door in de WeSound area (grote kantine). Op het menu staat Côte à l'os met verse frietjes en groenten buffet. Achteraf is er ook een dessertbuffet met koffie of thee...
22 februari 2018
Autobus naar Hamme
Op zondag 25 februari om 15u gaat de match Hamme - R. Knokke FC door. Voor deze gelegenheid is er een mogelijkheid om met de taxi naar Hamme te gaan voor slechts €10/persoon. We vertrekken om 13u15 aan het station in Knokke. Voor inschrijvingen en meer informatie bel het nummer 0475/92 34 32 of mail...
15 februari 2018
Save the date!
Vrijdag 15 juni Vanaf 19u Casino Knokke Meer informatie volgt!
5 februari 2018
Foot 4 U
Van 2 tot 6 april 2018 gaat het Foot 4 U voetbalkamp van RKFC door. Om in te schrijven, ga naar het tabblad 'jeugd/inschrijvingen'. Voor meer informatie, klik hier. Tot dan!
Foot4U Barbecue
1 februari 2018
Foot4U 2018 | Barbecue | 6 april

Afsluitende “Foot4U” barbecue U doet niet mee aan ons voetbalkamp maar wenst wel de barbecue mee te maken? Schrijf u dan in via het formulier op deze pagina!

RKFC Voetbal