Laatste Wedstrijd

1ste Klasse Amateur

0
18 november 2017 | 20:00
SK Deinze
lees meer
PosClubGWGVPtn
1.Lommel SK1282226
2.KFC Dessel Sport1272323
3.KSK Heist1272323
4.RKFC1264222
5.KMSK Deinze1263321
6.ASV Geel1261519
7.KFC Oosterzonen1254319
8.KFC VW Hamme1253418
9.KSV Oudenaarde1252517
10.SC Eendracht Aalst1150615
Bekijk alle

Volgende Matchen

upcoming events
R Knokke FC

R Knokke FC

vs
KFC Oosterzonen

KFC Oosterzonen

26 November 2017 15:00 R Knokke FC
ASV Geel

ASV Geel

vs
R Knokke FC

R Knokke FC

2 December 2017 20:00 ASV Geel
15 augustus 2017
Olivier Stadion 3.0 – Update
Olivier Stadion 3.0 Het sportbeleid in Knokke-Heist is er op gericht om zoveel mogelijk mensen regelmatig te laten sporten of bewegen in kwaliteitsvolle omstandigheden. Het gemeentebestuur heeft dan ook op de meerjarenplanning in de eerstkomende 3 jaar bijna 13 miljoen euro voorzien voor een ambitieus project om het sportcentrum Olivier op te waarderen tot een...
kunstgrasveld RKFC
15 juli 2017
Nieuw kunstgrasveld RKFC
Nieuw kunstgrasveld in gebruik genomen Hartelijk dank aan burgemeester, schepenen & gemeentebestuur Knokke-Heist van R Knokke FC.
10 juli 2017
Nieuwkomers seizoen 2017-2018
Nieuwkomers seizoen 2017-2018 - 1ste klasse amateur Nieuwkomers seizoen 2017-2018 - 1ste klasse amateur: Stijn Ampe (Koksijde) Neil Dildick (Cercle) Cor Gillis (Winkel Sport) Yentl Neuvroen (KV Oostende) Nils Pierre (Gullegem) Sven De Rechter (Winkel Sport) Justin Verlinden (KV Oostende) Jannes Vermeulen (Cercle) Jaric Buysse (Deinze) Jesse Mputu (KM Torhout)
15 augustus 2017
Olivier Stadion 3.0 – Update
Olivier Stadion 3.0 Het sportbeleid in Knokke-Heist is er op gericht om zoveel mogelijk mensen regelmatig te laten sporten of bewegen in kwaliteitsvolle omstandigheden. Het gemeentebestuur heeft dan ook op de meerjarenplanning in de eerstkomende 3 jaar bijna 13 miljoen euro voorzien voor een ambitieus project om het sportcentrum Olivier op te waarderen tot een...
12 augustus 2017
3de ronde Beker van België
3de ronde Beker van België De eerste wedstrijd voor Royal Knokke FC in de beker van België ging door in Bilzen op zaterdag 12 augustus om 18:00 uur tegen Spouwen Mopertinge. 
18 oktober 2017
Sinterklaas feest & voetbaltornooi

Wanneer? Woensdag 6 december 2017 Waar? In R Knokke FC Stadion Olivier Wie? Jeugdspelers tem U11 14.00: Sinterklaasvoetbaltornooi 16.00: Sinterklaasfeest met plechtige ontvangst van de Lieve Sint Voor ieder kindje een leuke goodiebag met oa snoep 17.00: einde

9 mei 2017
R Knokke FC U13 toont zijn kwaliteiten
R Knokke FC U13 toont zijn kwaliteiten op het tornooi van Club Brugge: verdiende 3e plaats ! Op woensdag 24 april organiseerde Club Brugge een tornooi voor de U13 te Westhoek (Ieper). Dit was het derde tornooi dit jaar van Club in samenwerking met zijn partners in de jeugdwerking, waaronder nu ook ons R Knokke FC....
25 april 2017
Winnaar Paasvoetbalkamp
Winnaar Paasvoetbalkamp - gesigneerde Club Brugge shirt Afgelopen zondag 23/04 werd na de wedstrijd RKFC – Westhoek onder alle deelnemers van het RKFC voetbalkamp Paasvakantie een gesigneerde shirt van Club Brugge verloot Op de foto de  super gelukkige winnaar Emiel Decock.