Teams

U 06

Trainer : Bert Hoste + Freddy Doom
 

Training

Dag Uur
Maandag 17:00-18:15
Woensdag 17:00-18:15

U 07

Trainer : JP Van Kerschaever + Dries Reheul
Teambegeleider : Lia Vanderschoot

Training

Dag Uur
Maandag 17:00-18:15
Woensdag 17:00-18:15

U 08

Trainer : Gilles Gomis + Kjell Dewilde
Teambegeleider : David Vanhove

Training

Dag Uur
Maandag 17:30-18:45
Woensdag 17:30-18:45

U 09

Trainer : Evert Dhont en Meagan Kerckhove
Teambegeleider : Sam Dejaegher

Training

Dag Uur
Dinsdag 17:30-18:45
Donderdag 17:30-18:45

PU 10

Trainer : Michiel Dutrieux + Kevin Caes
Teambegeleider : An Van Laere

Training

Dag Uur
Dinsdag 17:30-18:45
Vrijdag 17:30-18:45

GU 10

Trainer : Simon Declerck + Kevin Caes
Teambegeleider : An Van Laere

Training

Dag Uur
Dinsdag 17:30-18u45
Vrijdag 17:30-18u45

PU11

Trainer : Frederik Driessens
Teambegeleider : Philippe Delcroix

Training

Dag Uur
Dinsdag 18u00 – 19u15
Vrijdag 17u30 – 18u45

GU 11

Trainer : Maximiliaan Schnieders
Teambegeleider : Christophe Van Belleghem

Training

Dag Uur
Dinsdag 18:00-19:15
Vrijdag 17:30-18:45

PU 12

Trainer : Arthur Delheye
Teambegeleider : Isabelle Klinkers

Training

Dag Uur
Maandag 17:30-18:45
Donderdag 17:30-18:45

GU 12

Trainer : Diego Poppe
Teambegeleider :

Training

Dag Uur
Dinsdag 17:30-18:45
Donderdag 17:30-18:45

PU 13

Trainer : Luc Vandersteen
Teambegeleider : Kevin Vandewalle

Training

Dag Uur
Maandag 17:30-18:45
Donderdag 17:30-18:45

GU 13

Trainer : Dennis Cornelissen
Teambegeleider : Kevin Vandewalle

Training

Dag Uur
Maandag 17:30-18:45
Donderdag 17:30-18:45

 

PU 15

Trainer : Diego Poppe
Teambegeleider : Luc Dejaegher

Training

Dag Uur
Maandag
Woensdag
Donderdag
19:15-20:45
17:30-18:30
19:00-20:30

GU 15 BLAUW

Trainer : Christophe Van Belleghem
Teambegeleider : Franky Verhegge

Training

Dag Uur
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
19:30-21:00
18:30-19:30
18:45-20:15

GU15 ROOD

Trainer : Martin Vandecantoore
Teambegeleider : Gerry Coudyzer

Training

Dag Uur
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
18:00-19:30
18u30-19u30
18u00-19u30

PU 17

Trainer : David Callant
Teambegeleider : Damiaan Tanghe

Training

Dag Uur
Maandag
Woensdag
Donderdag
18:00-19:30
18:30-19:30
18:00-19:30

GU17

Trainer : David Eeckloo
Teambegeleider : Christope Van Raefelghem

Training

Dag Uur
Dinsdag
Woensdag
Vrijdag
18:45-20:15
19:30-20:30
17:30-18u45

U21

Trainer : Ludo De Schepper + Arnaud De Waet
Teambegeleider :

Training

Dag Uur
Maandag
Woensdag
Donderdag
18:00-19:30
19:30-20:30
19:30-20:30