Teams

VOETBALPARADIJS (U6/U7)

Trainer : Bert Hoste + An Desloover + André Vermassen + Emiel Vanneste + Bruno Delhaye
 

Training

Dag Uur
Maandag 17:30-18:45
Woensdag 14:00-15:15

U 08

Trainer : JP Van Kerschaever + Kjell De Wilde
Teambegeleider : Lia Vanderschoot

Training

Dag Uur
Maandag 17:30-18:45
Woensdag 16:45-18:00

U 09

Trainer : Gilles Gomis + Meagan Kerckhove
Teambegeleider : David Vanhove

Training

Dag Uur
Dinsdag 17:30-18:45
Donderdag 17:30-18:45

U 10

Trainer : Michiel Dutrieux en Maximiliaan Schnieders
Teambegeleider : Sam Dejaegher

Training

Dag Uur
Dinsdag 17:30-18:45
Donderdag 17:30-18:45

PU 11

Trainer : Frederik Driessens
Teambegeleider :

Training

Dag Uur
Dinsdag 17:30-18:45
Donderdag 17:30-18:45

GU 11

Trainer : Simon Declerck 
Teambegeleider : …

Training

Dag Uur
Dinsdag 17:30-18u45
Donderdag 17:30-18u45

PU12

Trainer : David Daelman
Teambegeleider : Philippe Delcroix

Training

Dag Uur

Maandag
Woensdag
Donderdag

18u15-19u45
16:00-17:00
18:15-19u45
   

GU 12

Trainer : Kevin Vandewalle
Teambegeleider : …

Training

Dag Uur
Maandag
Woensdag
Vrijdag

17:30-18:45
16:00-17:00
17:30-18:45

 

 

PU 13

Trainer : Gabor Kajli
Teambegeleider : Isabelle Klinkers

Training

Dag Uur
Maandag

17:30-18:45

Woensdag
Vrijdag

17:00-18:00
17:30-18:45

GU 13

Trainer : Nico D’hoore – Dennis Cornelissen
Teambegeleider :

Training

Dag Uur
Maandag 17:30-18:45

Woensdag
Vrijdag

17:00-18:00
17:30-18:45

PU 15

Trainer : David Eeckloo
Teambegeleider : Kevin Vandewalle

Training

Dag Uur
Maandag 18:00-19:15
Woensdag
Vrijdag
18:00-19:30
17:30-18:45

GU 15

Trainer : Bart Germonprez
Teambegeleider : Gerry Coudyzer

Training

Dag Uur
Maandag 18:45-20:00
Woensdag
Donderdag
17:30-18:30
18:45-20:00

 

PU 17

Trainer : Pieter Legein
Teambegeleider :

Training

Dag Uur
Maandag
Woensdag
Donderdag
19:30-20:45
18:00-19:30
18:00-19:30

GU 17 BLAUW

Trainer : Christophe Van Belleghem
Teambegeleider :

Training

Dag Uur
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
18:00-19:45
18:30-19:30
18:00-19:45

GU17 ROOD

Trainer : Niels Van Belleghem
Teambegeleider : 

Training

Dag Uur
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
18:15-19:45
18u30-19u30
17u30-18u45

KNOKKE B / U21

Trainer : Ludo Deschepper – Jelle Sevenant
Teambegeleider : Ivan Cauwels – Damiaan Tanghe

Training

Dag Uur
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
19:30-21:00
19:30-21:00
19:00-20:30